4/16
  • Pages
  • Editions
01 COVER
02 INHOUDSOPGAVE
03 VOORWOORD
04 VERNIEUWBOUW
05 ONDERWIJSINNOVATIE
06 SAMEN
07 DIFFICULT_HISTORIES
08 LEERLINGENRAAD
09 JONGEJURY
10 LIFESCIENCE
11 HUNWERELD
12 OUDERRAAD
13 MIJNWERELD
14 EXAMENLEERLINGEN
15 #KANDINSKYCOLLEGE
16 COLOFON

#NIEUWS


Voortgang verbouwing

door Atie le Sage

Indrukwekkend

Met bouwvakkershelm op en veiligheidsschoenen aan kregen de directie, de afdelingsleiders en de conciërges onlangs een rondleiding van Fred Aarntzen, de opzichter van de vernieuwbouw, op de Malderburchtstraat.

Mark Daalderop, conrector, is onder de indruk. Vooral het vele licht dat door het glas komt bij de mooie, hoge ingang én de nieuwe bètahoek vindt hij mooi. En de brug die de eerste verdieping verbindt met de nieuwe brugklasvleugel is: “Zo gaaf.” Vanaf daar kun je het hele sportveld achter de school bekijken!

Wat gebeurt er de komende tijd?

De bouwvakkers zijn druk met glas zetten en deuren plaatsen in lokalen en werkruimtes, de vloer wordt gegoten en verschillende puien worden nog vervangen door glas. In de vorige eeuw was er nauwelijks aandacht voor gehoorschade bij gymdocenten door slechte akoestiek, het geluid en de nagalmtijd in gymzalen. Bij ons op school hebben we al regelmatig de wanden bekleed en geven we de gymdocenten de gelegenheid speciale oordopjes te laten aanmeten. Nu met de vernieuwbouw gaan we weer een stapje verder en hebben we akoestische wanden geplaatst in de gymzalen om het nog verder te optimaliseren, vertelt Mark.

Bij het uitkomen van het volgende Kandinsky Nieuws in november 2023 zitten we met zijn allen gelukkig weer op één locatie en kunnen we allemaal genieten van de vernieuwbouw!

Vond je dit een interessant artikel? Deel het via: